Páčia sa Vám parfumy Roberto Cavali? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM - bohužiaľ tieto parfumy FM boli vypredané a vyradené z predaja a zatiaľ momentálne v týchto vôňach nie je žiadny parfum v predaji FM Group.

Taliansky módny návrhár Roberto Cavalli, známy pre jeho sexi oblečenie a zvieracie vzory. Narodil sa v roku 1940 v rodine s umeleckým koreňom, dedko Giuseppe Rossi bol maliar z konca 19. storočia. Cavalli študoval umenie, kde sa venoval hlavne textíliam, ktoré mu pomohli v jeho neskoršej módnej kariére.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Spoločnosť Roberto Cavalli vyvinula špeciálnu techniku pre tlač na kožu, ktorá vytvárala unikátne vzory zložené z rôznych materiálov. Tento vynález tlače upútal pozornosť módneho sveta. Následne v roku 1970 vyšla prvá kožená kolekcia značky Roberto Cavalli. V roku 1972 spoločnosť Roberto Cavalli otvorila svoj prvý butik v meste Saint-Tropez, kde sa im podarilo spopularizovať ich módne oblečenie aj vďaka Briggite Bardot.

Značka Roberto Cavalli je synonymum pre očarujúci taliansky životný štýl. Značka ponúka pánsku spodnú bielizeň, doplnky a parfúmy.

Cavalli vône a parfumy sú ponúkané v spolupráci s ITF Cosmetics. Prvá vôňa Roberto Cavalli pre ženy debutovala v roku 2002. Mala podtlač zvieraťa ako aj mnohé ďalšie flakóny tejto značky.