Páčia sa Vám parfumy Ralph Lauren? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Americký módny návrhár, známy pre jeho populárne polo linky a iné línie oblečenia a doplnkov ako ponúkali ostatní návrhári.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Spoločnosť Ralph Lauren bola založená v roku 1967 a spočiatku ponúkala iba rad pánskych kravát. Spoločnosť rýchlo rástla a čoskoro pribudol vlastný butik v obchodnom dome Bloomingdale roku 1969. Nasledovalo otvorenie vlastného obchodu v Beverly Hills v roku 1971.

Značka Ralph Lauren sa rozrástla a ponúka veľkú škálu výberu či už oblečenia alebo doplnkov od bežného, športového oblečenia až po formálne oblečenie.

Ralph Lauren Polo spolupracuje s L´Oréal a spoločne predstavujú prvú vôňu Polo pre mužov a klasickú ženskú vôňu Lauren v roku 1978. Nasledovali ich parfémy a vôňa Chaps pre mužov a Smoking pre ženy, tieto sa stali veľmi obľúbené klasiky parfémov, po ktorých bol veľký dopyt.

Spoločnosť Ralph Lauren dodnes pokračuje vo výrobe populárnych vôní a parfémov pre mužov a ženy - Safari pre mužov a ženy. A mnoho ďalších inovatívnych vôní a parfumov, ktoré sú na trhu dodnes.

{product:439}