Páčia sa Vám parfumy Paris Hilton? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Zrejme nie každému treba vysvetľovať o koho ide v tomto prípade. Prominentná americká herečka, dedička a obľúbená mediálna osobnosť.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Paris Hilton sa najskôr preslávila ako modelka, ale jej bohatý životný štýl jej čoskoro zmenil životné plány a začala sa venovať viacej samotným navrhovaním modelov a parfumov.

V roku 2004 značka Hilton vydala prvý parfum Paris Hilton pre ženy, ktorý sa stal medzinárodným "bestsellerom" - najpredávanejším kusom. O trochu neskôr nasledoval parfém Paris Hilton pre mužov. Značka spolupracuje s mnohými ďalšími spoločnosťami a vytvára vône a parfémy Paris Hilton dodnes. Reklamu im poväšinou robí samotná dedička firmy Paris Hilton.

Paris je najstaršia zo štyroch detí, preto získala najväčší podiel z dedičstva. Paris sa vo svojej mladosti často sťahovala z jedného luxusného obydlia do ďalšieho, až sa nakoniec usadila v Beverly Hills na Manhattane. Zaujímavosťou je taktiež, že Paris študovala na strednej škole len 3 roky a maturitu si dorábala dodatočne. Samozrejme netreba spomínať, že sa často ocitala na popredných stránkach bulváru vďaka svojej konfliktnej povahe.

{product:643,144}