Páčia sa Vám parfumy Narciso Rodriguez? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Narciso Rordiguez je americký módny návrhár kubánskeho pôvodu. Narodil sa v New Jersey a študoval módu na slávnej Parsons School of Design.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Jeho dobré návrhy mu umožnili stať sa súčasťou niektorých väčších mien, čo mu umožnilo pôsobiť u Anne Klein, pod vtedajšou riaditeľkou Donnou Karan, momentálne Calvin Klein.

Rok 1995 bol pre Rodrigueza zlomový. Slúžil ako dizajnový riaditeľ v spoločnosti TSE v New Yorku a zároveň dizajnový riaditeľ Cerruti v Paríži, kde navrhol slávne svadobné šaty pre svojho priateľa.

Tento úspech viedol k vytvoreniu vlastnej značky Narciso Rodriguez. Krátko po založení vyhral pár prestížnych cien za najlepší dizajn, ktoré mu udelila Rada módnych návrhárov v Amerike.

Meno Narcisa Rodrigueza a jeho firmy bola výrazne v centre pozornosti tiež v období zvolenia nového amerického prezidenta Baracka Obamu - keď jeho žena Michelle Obama mala na prvom verejnom vystúpení kontroverzné šaty od tohto módneho návrhára.

Rodriguez pomenoval svoj prvý parfum Narciso Rodriguez For Her v spojení so spoločnosťou Shiseido Beauty Prestige v roku 2003. Vôňa Narciso Rodriguez For Him prišla na svet v roku 2007.

{product:139}