Páčia sa Vám parfémy Jean Paul Gaultier? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Jean Paul Gaultier je francúzsky módny návrhár, ktorého prvá módna kolekcia bola predstavená v roku 1976. Nemal žiadne vzdelanie, ktoré by sa týkalo módneho dizajnu. Svoju kariéru začal v mladom veku, keď svoje kreslené návrhy posielal slávnym dizajnérom.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Pierre Cardin a Jean Patou patrili medzi návrhárov, ktorí rozpoznali jeho talent a pomohli mu začať v podnikaní. Medzi jeho top návrhy patrila napríklad sukňa pre mužov alebo kúžeľovitá podprsenka, ktorú prezentovala Madonna na začiatku 90-tych rokov.

Prvý parfém Jean Paul Gaultier uzrel svetlo svetla v roku 1993 a názov Jean Paul Gaultier EDP pre ženy niesol po svojom stvoriteľovi. Neskôr bol názov parfumu zmenený na Classique. Po parfume Classique nasledoval hádam jeho najobľúbenejší pánsky parfum v dnešnej dobe - parfum Jean Paul Gaultier Le Male v roku 1995 a parfum Jean Paul Gaultier Fragile v roku 1999.

Všetky jeho parfémy boli známe svojím podivným balením a neobvyklou kompozíciou. Mnohé z jeho parfumových vôní boli len v limitovanej edícii.

{product:711,690}