Páčia sa Vám parfémy Hugo Boss? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Nemecká módna značka Hugo Boss bola založená v roku 1924 mužom s menom Hugo Boss.

Značka bola rozdelená ešte na sektory, ktoré vyrábali odlišné produkty na základe svojho názvu; Boss Black - pánska móda pre starších mužov, Boss Orange - pánska móda, Boss Selection - kvalitné produkty so zameraním na dizajn, Boss Green - šporotovo orientovaná kolekcia.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Kvôli nepriaznivej finančnej situácii v Nemecku sa firma v roku 1930 dostala do bankrotu. V priebehu druhej svetovej vojny firma navrhovala a vyrábala uniformy pre príslušníkov SA a HJ a neskôr taktiež pre vojakov a dôstojníkov Wehrmachtu.

Zaujímavosťou je že Hugo Boss bol členom nacistickej strany. Po skončení druhej svetovej vojny musel zaplatiť vysokú pokutu vďaka tomu, že sa pridal na stranu nacistov.

Firma vyrábala vône a parfumy v spolupráci s Procter & gamble Prestige. Prvá vôňa parfumu Boss Number One pre mužov prišla na svet v roku 1985 a samozrejme nebola posledná. Od tej doby značka Hugo Boss produkuje veľký počet parfumov pre mužov aj ženy.

V roku 1948 Hugo Boss zomrel, ale firma sa drží na trhu dodnes a špecializuje sa na výrobu pánskych odevov a parfumov, vôní. Značka sa stala synonymom kvalitne spracovaných materiálov a celkovou eleganciou, ktorá z jeho kolekcií sršala.

{product:714,648}