Páčia sa Vám parfémy Givenchy? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Givenchy je francúzska módna značka, ktorú založil gróf Hubert de Givenchy v roku 1952. Táto značka získala reputáciu pre svoju jedinečnú zmes francúzskej elegancie a americké kúzlo, ktoré je obsiahnuté najmä v pohľade na herečku Audrey Hepburn. Značka Givenchy vytvorila osobný šatník pre túto herečku, a taktiež vytvárala kostýmy pre jej filmové úlohy. Elegantná móda spoločnosti bola prezentovaná mnohými celebritami okolo roku 1960.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Parfums Givenchy bola založená v roku 1957 a prvá vôňa, prvý parfum Givenchy niesol názov Givenchy L´Interdit. Tento parfum bol inšpirovaný ich najslávnejším klientom - Audrey Hepburn. Ich prvá pánska vôňa parfumu Monsieur de Givenchy bola vydaná v roku 1959.

Úspechy značky Givenchy úspešne pokračujú až doteraz. Zázemie firmy sa rozrástlo do celého sveta a firma taktiež rozšírila ponuku svojich produktov. Dodnes sa vyrábajú ich klasické parfumy ako Amarige a Xeryus, ktoré vďaka ovocnými kvetmi a mladistvými vôňami upútajú nejedného človeka. Alebo taktiež parfumy Givenchy Play a ďalšie..

Značka Givenchy často spolupracovala s mnohými celebritami napríklad Liv Tyler alebo Justin Timberlake. V roku 2005 začala vyrábať luxusnú a exkluzívnu sériu "Harvest" s dôrazom na drahé a vzácne kvety.

{product:635,442}