Páčia sa Vám parfémy Giorgio Armani? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Giorgio Armani je taliansky módny návrhár, je zvlášť významný pre jeho kolekcie pánskeho oblečenia. Giorgio Armani začal svoju kariéru ako projektant výkladov v obchodnom dome. V rokoch 1960 až 1972 pracoval ako dizajnér pre známy módny dom Nino Cerutti a potom pracoval ako nezávislý dizajnér pre mnoho módnych domov, až kým si nezaložil vlastnú značku.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

V roku 1975 predstavil už pod svojou značkou prvú kolekciu pánskeho oblečenia, po ktorom nasledovala kolekcia taktiež pre ženy. Armani sa stal viditeľnejší hlavne vďaka filmu American gigolo, v ktorom postava Richard Gere prezentuje jeho elegantné oblečenie. To bola jedna z mnohých filmových spolupráci.

Značka Giorgio Armani sa behom rokov 1970 až 1980 rozšírila natoľko, že ponúkala celý rad produktov ako džínsy, spodná bielizeň, doplnky a v spolupráci s L´Oreal aj parfumy a kozmetické výrobky v rôznych cenových reláciách či už pre tých bohatších, ale aj pre bežných ľudí.

Giorgio Armani Beauty bol parfum pre ženy, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 1982 a o 2 roky neskôr ju nasledovala aj pánska vôňa Armani pre mužov. Zvlášť známe a obľúbené sú hlavne osviežujúce parfumy s citrusovým nádychom a to pánsky GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio a dámsky parfum GIORGIO ARMANI Aqua Di Gio.

{product:715,703}