Páčia sa Vám parfumy Estee Lauder? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM. (Bohužiaľ momentálne vypredané)

Značka Estee Lauder bola založená v roku 1946 Josefom a Estee Lauderovcami. Pani Lauderová získala skúsenosti v oblasti starostlivosti o pleť a kozmetiky, ktoré získala vďaka svojmu strýkovi, ktorý bol špecialista na starostlivosť o pleť.

 

 

Firma Estee Lauder sa riadila heslom, že každá žena môže byť krásna a tým pádom sa firma spočiatku zameriavala na starostlivosť o pleť. V začiatkoch firma fungovala na princípe predaja od dverí k dverám, kde ponúkala svoje produkty.

V roku 1948 Estee Lauder otvorila svoj prvý obchod na Saks Fifth Avenue. V roku 1953 predstavila spoločnosť svoj prvý parfum Estee Lauder Youth Dew, vo forme kúpeľového oleja. Tento parfum je dodnes jeden z najpredávanejších na trhu. V roku 1964 začala spoločnosť výrobu prestížnych vôní, parfumov a produktov na starostlivosť o vzhľad pre mužov.

V ďalších rokoch značka Estee Lauder začala rozširovať svoju ponuku (hlavne parfumov) aj s prispením spolupráce s mnohými značkami vrátane Clinique, Origins, Tom Ford a mnohé iné.

Pani Lauderová zomrela v roku 2004, ale firma je dodnes rodinným klenotom, ktorý strážia jej synovia Leonard a Ronald a im taktiež dopomáhajú jej vnuci a vnučky, čiže firma Estee Lauder je zastúpená veľkým počtom rodiny.