Páčia sa Vám parfumy Elizabeth Arden? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Elizabeth Arden je americká kozmetická spoločnosť, zameraná hlavne na starostlivosť o pleť, ktorú založil kanadský podnikateľ Florence Nightingale Graham v roku 1910. Pôvodné zameranie spoločnosti bolo na starostlivosť o pleť a kozmetické produtky. Prvé kúpele Red Door Spa sa otvorili na Manhattane a čoskoro expandvali aj do celého sveta, vďaka svojmu veľkému úspechu.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Značka bola inovátor v oblastni kozmetiky pre ženy, zavedením očného make-up pre americké ženy a priekupníckych ľudí. Prvý parfum Elizabeth Arden bol parfém Elkzabeth Arden Blue Grass, ktorý prišla na trh v roku 1934.

Florence zostal v čele spoločnosti až do jeho smrti v roku 1966. Ku koncu 20. storočia zmenila spoločnosť niekoľkokrát majiteľa až nakoniec sa stala korisťou FFI v roku 2003 a ten si ponechal názov firmy.

Spoločnosť Elizabeth Arden dodnes pokračuje vo výrobe kozmetiky na starostlivosť o pleť, ale pozmenila svoje zameranie a vydáva hlavne veľký počet parfumov, ktoré sú prezentované mnohými celebritami. Mnohé kúpele Red Door aj naďalej pôsobia dodnes.

{product:645,637}