Páčia sa Vám parfumy Dsquared2? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM. (momentálne bohužiaľ vypredané)

Dsquared2 je kanadská módna značka, ktorú založili identické dvojičky Dean a Dan Catena.

V roku 1983 sa presúvajú z Toronta do New Yorku aby mohli študovať módu, ale tam pobudli len na jeden semester. Bratia neskôr v roku 1991 odišli do Talianska splniť si voj vlastný sen o vlastnej značke a podnikaní. Ich prvé dizajny boli navrhnuté v spolupráci s Versace a Diesel, ktoré mali premiéru v Miláne, s plnou finančnou podporou od firmy Diesel.

 

Úspech s pánskou kolekciou im umožnil vrhnúť sa aj do navrhovania ženských návrhov. Ich prvá dámska kolekcia prišla v roku 2002, ktorá im vyniesla chválu a dostali sa až na titulku prestížneho denníka Wear Daily.

V roku 2002 dvojičky taktiež podpísali licenčnú zmluvu, ktorá rozšírila ponuku tejto značky o obuv, rôzne doplnky a taktiež o parfémy.

Značka Dsquared2 je hlavne známa svojimi extravagantnými a energetickými módnymi prehliadkami, ktoré sprevádzajú hudobníci a celebrity ako je Rihanna alebo Christa Aquilera. Dvojica často dostávala ponuky na vytvorenie celého radu kostýmov na turné ako tomu bolo v roku 2002 pre Madonnu alebo v roku 2009 pre Britney Spears a jej Cirkus turné.