Páčia sa Vám parfumy Dolce & Gabbana? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Dolce & Gabbana je luxusná talianska značka, ktorú založili v roku 1985 Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Klienti tejto značky patria medzi najlepšie obliekajúcich ľudí na svete, takzvané módne ikony. Medzi najznámejšie módne ikony tejto značky patria Beckhamovci, Madonna či Sophia Lorenn.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Dolce & Gabbana ponúka svoje produkty pod dvomi značkami: Dolce & Gabbana - táto s zameriava na luxusné oblečenie, okuliare, doplnky a taktiež obľúbené parfumy. A pod menom D & G firma predstavuje viac neformálne a moderné línie oblečenia, hodiniek a vôní.

Prvá parfum Dolce & Gabbana bol pomenovaný veľmi jednoducho a to Dolce & Gabbana pre ženy. Táto vôňa uzrela svetlo sveta v roku 1992 a o dva roky neskôr ju nasledoval aj parfum pre mužov. Značka Dolce & Gabbana začala produkovať mnoho parfumov a vďaka svojim sviežim a obľúbeným parfumom pre mužov a ženy patrí medzi najúspešnejšie na trhu.

Zaujímavosťou je že Dolce študoval dizajn na Sicílii a skúsenosti získal na základne podnikania jeho rodičov. Zatiaľ čo Gabbana študoval grafický dizajn a a skúsenosti získal ako asistent v milánskom ateliéri, kde sa po prvý krát stretli títo dvaja umelci.

{product:707,687}