Páčia sa Vám parfumy Diesel? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Diesel je talianska značka oblečenia založená Renzom Rossom v roku 1978. Spoločnosť je známa hlavne vďaka kolekcii denim, ktorá predstavuje klasické jeansy modrej farby a jej odevnými líniami a doplnkami zameranými pre mladých spotrebiteľov.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Rosso založil značku Diesel so zámerom vytvoriť módnu firmu, ktorá si časom vybojuje svoje miesto na trhu. Veľkú zásluhu na úspechoch firmy vo svojich prvých 20 rokoch účinkovania na trhu má bývalý kreatívny riaditeľ Wilbert Das. Das prišiel do firmy za účelom navrhnúť pánsku kolekciu oblečenia. Postupom času sa dostal až na pozíciu kreatívneho riaditeľa (1993). Počas doby jeho účinkovania vo firme vypracoval niekoľko dobrých produktov: Diesel Black Gold, Diesel Kid, okuliare, spodnú bielizeň, tašky, doplnky a nakoniec aj dôležitú časť ponuky firmy Diesel - parfumy Diesel. Tieto produkty sa dajú zaobstarať vo vyše ako 5 000 maloobchodných predajní po celom svete, vrátane 300 značkových predajní samotnej značky.

Das opustil spoločnosť v roku 2009 a jej súčasným kreatívnym riaditeľom je Bruno Collin.

Prvá vôňa od značky Diesel prišla na trh v roku 1996 a to v spolupráci s firmou Marbert. Značka Diesel vydala niekoľko populárnych parfumov v spolupráci s Marbet, predtým ako začali spolupracovať s firmou L'Oreal v roku 2006. Parfumy Diesel boli zamerané na mladých ľudí, rovnako ako aj ostatné produkty firmy. Pozoruhodné bolo najmä nezvyčajné balenie, ktoré sa podobalo na nezvyčajné veci.

{product:693,46}