Značka Azzaro nesie meno podľa jej zakladateľa, ktorým bol tuniský muž Loris Azzaro. Značka a parfumy Azzaro stelesňujú pravú podstatu stredomorského luxusu. Páčia sa Vám parfumy Azzaro? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Zmyselný a pôžitkársky dizajnér si rýchlo získal reputáciu a od roku 1960 sa po jeho vôňach a parfumoch dožadoval takmer každý muž, keďže dovtedy predával čisto mužské vône. Rok 1975 bol prelomový, pretože začal vytvárať vône a parfumy Azzaro aj pre ženy.

Od svojho vzniku až doposiaľ pokračuje v inovácií svojich produktov a snaží sa ponúknuť len to najlepšie. Azzaro stelesňuje elegantný životný štýl, ktorý je synonymom dnešného luxusu.

Zaujímavosťou je že Azzaro pomenovával svoje kolekcie podľa abecedy a šiel od písmena A až po Z, ale niektoré písmená ako Q a Y vynechal, lebo bolo pre neho ťažké vymyslieť názov parfumu z týchto písmen. Taktiež je zaujímave že sa nechal inšpirovať atmosférou krajiny, v ktorej vyrastal. Obľuboval farby, rastliny, plody a kvety. Mal rád keď bol obklopený prírodou a nerušeným kľudom.

Vyskúšajte dámske parfémy FM inšpirované svetovými vôňami od 14,70 Eur

{product:688}