Chcete si pri výbere parfumu pomôcť znameniami horoskopu? Vyberte pre Škorpióna parfumy, ktoré obľubujú ľudia narodení v tomto znamení. Pomôžte si týmto článkom.

Škorpión (24.10.-22.11.)

Odhad povahy Škorpióna:

Kto sa uspokojí s tým aby bol len priemerným? Každý sa snaží v niečom vynikať. No ľudia narodení v znamení Škorpión sú v tom výnimoční. Radi robia veci po svojom a nikdy sa neuspokoja s priemerným výkonom. Dosť často pre to s radosťou vyskúšajú rôzne extrémy. Pretože práve v extrémnych situáciach sa najlepšie ukáže pravá povaha každého človeka. Tým, že Škorpión ide do extrému, nechtiac s ním idú aj jeho spoločníci a vďaka extrému do ktorého ich dostal ich vie veľmi dobre odhadnúť a nenechá sa nikým klamať, líškať. Predstierané správanie tak veľmi ľahko odhalí a nemá potom problémy s bezcharakternými ľuďmi. Takže vďaka tomu sa Škorpióni stretávajú väčšinou len s charakternými, podmanivými ľuďmi a kryštalizujú si tak svoju povahu a upevňujú svoj čistý nepreniknuteľný charakter. Toto by nedokázal nik bez potrebnej odvahy, takže pre škorpióna je typická húževnatosť, srdnatosť, odvaha a výborná intuícia, ktorá mu vždy správne napovie. Snaží sa ísť svojou cestou a niekedy sa mu preto ťažko robia kompromisy. Ak sú však položené na zdravých, čestných a logických základoch, nemá vtedy problém ani s najväčším kompromisom. Využíva na to svoju tvrdú povahu, v ktorej sa ale skrýva aj mimoriadna citlivosť. Rád vyhľadáva emocionálne bezpečie a stálosť, na ktoré je ochotný použiť veľmi veľa energie. Nie všetci ľudia ich majú radi, ale je to spôsobené tým, že ich Škorpión prekukol a nenechal sa od nich podviesť. Práve preto ho nemajú radi, lebo nemajú šancu ho zneužiť. Takže sa nad podobnými ľuďmi vôbec nemusí znepokojovať, pretože tí ktorí ho milujú a majú radi sú naozaj spoľahliví a môže sa na nich vždy spoľahnúť. Zo sveta vôní si Škorpión tiež vie zvoliť svoju cestu a často volí tajomné vône, aby ho nik nemohol len tak ľahko odhaliť. Často zvolí kvetinové vône kombinované s orientálnym nádychom. Nepohrdne ani sviežimi zelenými vôňami a drevitým parfumom.

Vône a parfumy obľúbené medzi Škorpiónmi:

Znamenie Škorpión: Ženy

Celkovo ľudia narodení v znamení Škorpión majú radi tajomné parfumy. Pre ženy v znamení Škorpión to platí dvakrát, pretože túto tajomnosť využívajú pri nevinnom flirtovaní, ale aj pri odvážnom zvádzaní. Využívajú na to často trochu sladkasté vône, ktoré v mužoch vyvolajú neodolateľnú chuť po tejto sladko voňavej žene. Majú radi kvetinové parfumy každej kategórie a takisto aj citrusové vône.

Tip parfémov pre ženy v znamení Škorpión:

{product:150,102}

Znamenie Škorpión: Muži

Muži narodení v znamení Škorpión sú tiež radi tajomní no oveľa radšej aj provokatívni. A tak radi skúšajú provokatívne vône, ktoré milujú odvážne ženy milujúce priamosť a otvorenosť. Tak ako svojimi dvojzmyselnými rečami očarujú ženy, skúšajú aj dvojzmyselné parfumy, ktoré so ženou na jednej strane jemne flirtujú a na strane druhej ju neodolateľne zvádzajú. Muž Škorpión na to rád využíva orientálno kvetinové vône. Kvetiny v ženách vyvolajú jemný náznak flirtu a nevinnosti. A orientálny nádych ženám pripomenie príbehy tisíc a jednej noci a už vidia samy seba ako princeznú z týchto príbehov. Muž im rád dopraje túto predstavu a o to viac ju umocní týmito dvojzmyselnými vôňami.

Tip parfémov pre mužov v znamení Škorpión:

{product:39,445}