Chcete vhodný parfum pre niekoho narodeného v znamení Panny? Sedí Vám na neho aspoň trošku náš odhad povahy? Vyskúšajte teda najobľúbenejšie parfumy a vône ľudí narodených v znamení Panna.

Panna (23.08.-23.09.)

Odhad povahy Panny:

Panny sú medzi ľuďmi veľmi obľúbené. Nielen vo svojom dvojzmysle, ale hlavne vďaka svojej povahe. Ľudia narodení v znamení Panny nikdy nemajú problém obetovať hoci aj seba a svoje záujmy v kritických a vážnych situáciach, pre dobro druhých. Aj pri riešení konfliktov sa riadia starým múdrym heslom- Múdrejší ustúpi. Z toho vyplýva ich obľúbenosť u ľudí- pretože druhým uznajú ich pravdu a dokonca sú ochotní sa za nich aj v určitých veciach obetovať a ustúpiť. Ľudia znamenia Panny sú praktickí, činorodí a racionálne založení. Vedia si vychutnať všedný deň, no najradšej si ho vychutnávajú pri aktivite. Z činnosti, aktivity a z nich plynúceho duševného, telesného ale aj materiálneho rastu majú zakaždým neuveriteľnú radosť. Pri každej svojej činnosti sa zameriavajú na detaily podľa ďalšieho múdreho hesla- Ovládni prítomný okamih a ovládneš celý život. Detailom preto venujú náležitú citlivosť a jemnosť, preto je vždy ich práca precíznym majstrovským dielom. Panny si systematicky určujú primerane dosiahnuteľné ciele, ktoré s radosťou postupne metodicky dosahujú. Panna je perfekcionista v každej oblasti. Miluje život, chce sa radovať čo najviac a aj preto dodržuje zdravú životosprávu s obdivuhodnou disciplínou. Býva často zdržanlivá a svoje pocity nepreukazuje len tak na povrch. Ľudí musí najprv spoznať a musia mať jej plnú dôveru, kým sa im s niečim zdôverí. Panny sú prirodzene krásne, jednoduché a skromné. Takisto sa prejavujú aj pri výbere parfumov- uprednostňujú parfémy s prirodzeným vyžarovaním. Či už prirodzene jemné, silné, sladké alebo orientálne. Ak je parfém prirodzenej vône, kde sú vône v prirodzenej harmónii a nerušia ich žiadne nasilu pridané doplnky, je to ten správny parfém pre ľudí narodených v znamení Panny.

Vône a parfumy obľúbené medzi Pannami:

Znamenie Panna: Ženy

Ženy Panny obľubujú prirodzene zmyselné vône- jemné parfumy a vône, ktoré nie sú v žiadnom prípade výstredné, no aj napriek tomu vyvolajú nesmierny záujem celého okolia. Neznášajú dotieravé ťažké vône. Radšej si vyberú silnú a hravú vôňu, ktorá ich rozveselí. Rady mužov pomalšie dráždia jemnou vôňou, narozdiel od mohutného prvotného ohúrenia ťažkou vôňou.

Tip parfémov pre ženy v znamení Panna:

{product:75,148}

Znamenie Panna: Muži

Muži narodení v znamení Panny milujú takisto prirodzene zmyselné vône. Najradšej majú svieže, ale hlavne jedinečné parfumy, ktorým sa žiadny iný parfum nevyrovná. Tak majú istotu, že ak žena niekde zacíti ich jedinečnú vôňu, ihneď si na nich spomenie a vráti sa k nim.

Tip parfémov pre mužov v znamení Panna:

{product:8,39}