Hľadáte parfémy, ktoré by sa hodili pre ľudí narodených v znamení Raka? Či už chcete pre seba, alebo chcete niekoho obdarovať, môžete si pomôcť týmto článkom. Ak Vám aspoň z časti sedí náš odhad povahy Raka, nemusíte sa pri výbere parfumu podľa tohto článku ničoho obávať. Väčšina našich zákazníkov Rakov, obľubuje nižšie vypísané parfémy FM.

Rak (22.06.-22.07.)

Odhad povahy Raka:

Jednou z najvzácnejších vecí, ktoré si každý váži je určite rodina. Preto sa nemôžeme čudovať, že ľudia narodení v znamení Raka sú veľmi rodinne založení. Milujú svoju rodinu, svoj domov a snažia sa pestovať čo najlepšie rodinné vzťahy. Ak to náhodou niektorému z Rakov v rodine nevychádza napríklad s rodičmi a platí pre neho to známe "rodinu si nevyberáš", snaží sa svoje pôsobenie presunúť na priateľov. Celkovo sú však ľudia v znamení Raka veľmi rodinní a priateľskí. Často nadobúdajú s priateľmi taký výborný vzťah, že nezaujatému pozorovateľovi sa zdá, že nejde o priateľov, ale o rodinu. Ďalej sú ľudia v znamení Raka veľmi poriadkumilovní a čistotní, pretože chcú čo najviac zveľaďovať svoj domov a nepriamo s domovom aj svoju rodinu. V dome milujú kľud, poriadok, pohodu a radi sa v tejto atmosfére venujú svojim veciam. Niekedy sa môže zdať, že patria k samotárom, pretože ich nikde nemôžete zastihnúť, ale to je tým, že sa asi práve venujú svojej rodine. Z dobrých základov pochádza všetka sila. To je jednou z vecí prečo Rak venuje toľko času svojej rodine. Vďaka harmonickým vzťahom so svojím okolím, z Raka vyžaruje šťastie, spokojnosť a vyrovnanosť. Ľudia radi vyhľadávajú ich spoločnosť a nielen preto, že sa pri nich cítia dobre. Je to aj tým, že ak Vám niekedy niečo sľúbi Rak, nemusíte sa o to obávať- Rak je veľmi spoľahlivý vo všetkom čo robí a ak niečo sľúbi, splní to nie na 100% ale na 110%, pretože vždy k tomu pridá aj niečo navyše. Ľudia narodení v znamení Raka sú taktiež známi tým, že radi pomáhajú druhým ľuďom. Ak už aj nevedia ako, skúšajú to dovtedy, kým na niečo neprídu a nezistia ako vyriešiť danú problémovú situáciu. Vedia sa vcítiť do kože druhých ľudí čo už dnes býva celkom ojedinelá cnosť. Čo sa týka života, snažia sa tešiť zo všetkého čo život prináša. Vychutnávajú si ho v každom svojom okamihu a podobne sa riadia aj pri výbere parfumov. Najradšej volia veselé, radostné a niekedy tajomné vône, no tešia sa z každého, s ktorým prídu do styku.

Vône a parfumy obľúbené medzi Rakmi:

Znamenie Raka: Ženy

Ženy narodené v znamení Raka si rady doprajú také vône, s ktorými si mužov ľahko omotajú okolo prsta. Nerobia to náročky, ale vyberajú si jemné vône, vyžarujúce ženské teplo. Také parfumy majú na mužov silný vplyv- najprv ich nenápadne zaujmú a ani si to nestihnú uvedomiť, už sa točia iba okolo Vás. Také vône by sa dali kľudne nazvať omamnými. Vyberajú si najčastejšie z kvetinovo ovocných vôní, kvetinovo kvetinových vôní a často zvolia aj omamne sladké vône, do ktorých máte chuť sa zahryznúť.

Tip parfémov pre ženy v znamení Raka:

{product:151,363}

Znamenie Raka: Muži

Muži narodení v znamení Raka najradšej volia elegantné vône, ktoré zapôsobia na väčšinu žien. No neboja sa ani experimentovať aj s extravagantnými parfumami, pretože tak si ich ženy ihneď všimnú a ľahko zapamätajú. Títo muži majú radi rôzne drevité vône, vône s tónmi pačuli, takisto aj orientálne a korenisté vône a pri výnimočných udalostiach aj citrusové vône.

Tip parfémov pre mužov v znamení Raka:

{product:36,51}