Ako nájsť správny parfum pre ľudí narodených v znamení Blížencov? Sedí Vám na ich povahu aspoň trochu náš odhad ich povahy? Ak áno, výberom týmito najobľúbenejšími parfumami tohto znamenia nemáte čo pokaziť.

Blíženci (21.05.-21.06.)

Odhad povahy Blížencov:

Komu sa ešte nestalo, že by sa ho niekto nepokúsil oklamať? Možno práve preto sú ľudia narodení v znamení Blížencov veľmi opatrní. Všetko okolo seba veľmi pozorne vnímajú a ľudí vedia už hneď nazačiatku správne odhadnúť. Nikdy sa nenechávajú prehovárať na niečo čo im je proti srsti. Jednoducho robia to, čo majú radi, to z čoho majú dobrý pocit a to z čoho sa tešia. Vždy si overujú všetko, čo sa im snaží niekto nahovoriť. S prehnanosťou by sa dalo povedať, že nikdy ničomu neveria- nad všetkým sa najprv zamyslia, zvážia všetky možnosti, overia dané informácie a až potom ich spracujú. Nie sú ako ovce, ktoré spravia všetko čo sa od nich chce. Niekedy sú v spoločnosti negatívne vnímaní, pretože tým, že si všetko najprv overia, nemajú problém odmietnuť to, čo je pre iných sväté, nedotknuteľné, alebo tabu. Tým, že sa snažia venovať len tomu čo v nich vyvoláva radosť, okolo seba šíra radosť a šťastie. Ich život by sa dal prirovnať k letu motýľa- žijú s úžasnou ľahkosťou a tak ako motýľ svojím letom vzbudzuje u pozorovateľov pocit krásy, presne tak je to aj pri pozorovaní ľudí narodených v znamení Blížencov. Všetko vykonávajú s ľahkosťou, tešia sa z každého momentu, sú zvedavý na všetko čo si pre nich život pripravil. Radi skúšajú nové veci a neprestávajú sa udivovať nad tým, že je jedno koľko vecí vyskúšate, stále máte možnosť vyskúšať zas niečo nové. Blíženci sú veľmi spoločenskí. Radi sa stretávajú s inými ľuďmi a v ich spoločnosti si spoločne užívajú život so všetkým čo k tomu patrí. Priatelia sú pre nich všetkým a preto na nich nenechajú dopustiť. Čo sa týka materiálnych vecí, radi sa obklopujú kvalitnými vecami a vždy sa potešia niečomu novému. Tak to je u nich aj s parfumami- tešia sa zo svojich parfumov a vždy sa snažia skúšať ďalšie nové, pre nich nepoznané vône.

Vône a parfumy obľúbené medzi Blížencami:

Pri výbere parfumov sa ženy aj muži narodení v znamení Blížencov riadia pestrosťou a rozmanitosťou. Radi skúšajú neustále nové vône a tak majú na každú príležitosť iný parfum. Použijú iný parfum keď idú do práce, iný keď idú za priateľmi, iný na stretnutia, iný na rande a samozrejmosťou sú pre nich aj iné parfumy na každé ročné obdobie.

Znamenie Blíženci: Ženy

Ženy v znamení Blížencov najviac obľubujú jemné svieže vône, ktoré obsahujú kvetinové vône a vytvárajú tak nezameniteľnú harmóniu sviežosti a kvetín. Majú rady ľahké vône žiariace mladosťou, radosťou a životom. Vyberajú si z kvetinovo ovocných, zelených ale aj orientálnych vôní.

Tip parfémov pre ženy v znamení Blížencov:

{product:150,56}

Znamenie Blíženci: Muži

Muži narodení v znamení Blížencov tiež najradšej obľubujú svieže vône, ktoré im dodávajú sebavedomie. Najradšej si vyberajú z chyprových, orientálnych, drevitých a fougere vôní, o ktorých vedia, že ich nesklamú. Svoje vône menia tak často, že sa až ženy neprestávajú udivovať, koľkými vôňami sú zásobení. To z nich robí doslova magnetom na ženy.

Tip parfémov pre mužov v znamení Blížencov:

{product:371,367}