Tu nájdete všetky pánske uvoľnené parfumy FM.

Uvoľnenosť prináša kľud, spokojnosť a tak nepriamo aj silu, energiu a odhodlanie. Uvoľnený muž dokáže zvládnuť všetky úlohy a problémy lepšie, ako muž, ktorý je v permanentnom strese. Uvoľnený muž je muž, ktorý svojou pohodou upútava aj ženskú pozornosť.

Uvoľnené parfumy Vám s tým chcú pomôcť. Svojou vôňou Vám chcú pomôcť uvoľniť sa, zrelaxovať, aby ste boli jednoducho v pohode. Ich vôňa býva príjemná, šarmantná a uspokojujúca, tak aby Vám dodala pocit spokojnosti a pokoja. Ženy, ktoré okolo Vás prejdú, zacítia Váš pokoj a zatúžia po Vašom silnom objatí.

Relax a dobrodružstvo

Parfumy s uvoľnenou vôňou sú vhodné pre mužov, ktorých už nebaví žiť pod neustálym stresom a túžia po relaxe. No nie je to len nevyslovená túžba, ale snaha pre to niečo urobiť. Uvoľnené arómy sú ako teplá masáž, ktorá Vás zavedie do iného sveta. A keď masáž skončí, Vy budete odpočinutý a príde čas na nové dobrodružstvo.

Buďte aj Vy uvoľnený, nenútený, prirodzený - buďte v pohode. Zvýšte tak svoj šarm, príťažlivosť, schopnosť zvádzať a eleganciu. Nechajte hovoriť za Vás vašu mužnosť a pohodu. Skúste použiť uvoľnené vône a uvidíte, že svet je a môže byť omnoho krajší.

{product:1}