Tu nájdete všetky pánske sebavedomé parfumy FM.

Sebavedomie nesmie chýbať každému príťažlivému mužovi. Ide o schopnosť vábiť a pútať. Sebavedomý muž je muž, ktorý vyžaruje silnú energiu. A povedzme si pravdu, nič nie je v očiach žien viac sexi ako sebavedomý muž.

Sebavedomé vône sú značkou luxusu, skvelého štýlu a elegancie. Sú tie pravé pre silných a odvážnych mužov. Sebavedomé arómy Vám dodajú silu a odvahu. Okrem elegancie tieto vône v sebe nesú aj dúšok hravosti a veľkej provokácie. Sebavedomé arómy oslobodia ženské zmysly a začnú Vás vnímať iným spôsobom.

Zmeňte Váš stereotyp

Sebavedomé vône sú nový spôsob, šanca, ktorú musíte využiť. Môžu zmeniť nielen Vás, vnímanie žien, ale zároveň aj Vaše dni. Už nebudú dlhé a nudné, vďaka sebavedomým arómam sa budete stále baviť a hrať. Sebavedomé vône sú ako zmenáreň, pretože vaša aura bude taktiež pozmenená, bude neodolateľné príťažlivá a žena, ktorú budete chcieť okúzliť, okúzlite.

Sebavedomie je zákon príťažlivosti. Veľké sebavedomie vidieť aj cítiť. Je neodolateľné a veľmi lákavé. Skúste aj Vy toto nové kúzlo a uvidíte, že Vám ženy budú padať pod nohy.

{product:445}