Tu nájdete všetky pánske športové parfémy FM.

Šport je aktivita, ktorá je hlavne pre mužov veľmi potrebná. Okrem sily získavate aj vnútornú pohodu a vnútorný súlad. Muž, ktorý sa venuje nejakému športu je v očiach žien absolútny majster, zvodca, ktorého silu nedokážu ovládať.

Športové vône prekypujú energiou, ako každý športovec. Ide o magickosť, ktorá aj z Vás urobí majstra sveta. Športové arómy sú provokatívne a veľmi okúzľujúce. Kľúčom k príťažlivosti je výbuch mládežníckej priebojnosti a oživujúcej sviežosti. Stanete sa dravcom, ktorý chce premeniť každú šancu na gól a ženy budú Vami omámené.

Použite dovolený doping

Športové vône sú doping, ktorý Vám pomôže pri zvádzaní. Ide o dovolený prostriedok, za ktorý Vás nikto nebude odsudzovať. Športové arómy sú vhodné pre aktívnych mužov, ktorí si vedia život poriadne okoreniť. Majú radi výzvy a každú ťažkú úlohu dokážu hravo zvládnuť. Sú plní pozitívnej energie, ktorá je mystérium pre ženské pohlavie.

Vyskúšajte aj Vy nové výzvy a nové príležitosti. Ak ste muž, ktorý ide priamo na vec, tak by ste mali vyskúšať športové vône. Sú naozaj čarovné.

{product:26}