Tu nájdete všetky pánske biznis parfémy.

Obchod je miesto, ktoré si vyžaduje úspešných ľudí. Muž, ktorý je úspešný je zároveň aj vďačným objektom všetkých žien. Každá žena túži po dravcovi, ktorí sa vie pohybovať vo svete plnom nebezpečenstva a presne takí sú „business“ muži.

Business vône sú plné pozoruhodných kontrastov. Na jednej strane sa z Vás stane uhladený, príjemný a vtipný muž, ktorý dokáže okúzliť ženy svojim šarmom, na druhej strane budete drzí, cieľavedomý a pikantný. Vždy dosiahnete svoj cieľ a všade, kde prídete budete nielen svieži, ale zanecháte dojem úspechu.

Presvedčivé a energické

Business vône vedia presvedčiť a dokážu vo Vás spôsobiť výbuch energie. Tieto arómy sú vhodné nielen pre úspešných podnikateľov, ale aj pre mužov, ktorí snívajú o ovládaní podnikov a žien. Business vône Vás zavedú do sveta peňazí. A kde sú peniaze, sú aj ženy, zvádzanie, hry a v neposlednom rade sex.

Vstúpte aj Vy do milionárskeho podniku a zažite pocit bohatstva. Ak ste muž, ktorý chce zvádzať a loviť, vyskúšajte business vône a uvidíte, že aj to najťažšie sa môže stať najľahším.

{product:35}