Tu nájdete všetky romantické parfémy FM pre ženy.


Romantika je niečo, po čom neopísateľne túži každé ženské srdce. Romantická žena dokáže byť spontánna a hlavne si vie vychutnať potešenie a hru. Je to žena, ktorá sa rada baví a dokáže žiť život na plné dúšky. Zároveň je to žena, ktorej čaro ohromí a zaujme každého muža.

Vôňa lásky

Romantické vône sú plné impulzov, predstáv a inšpirácii. Ich vôňa lásky vás a hlavne Vašich obdivovateľov zasiahne podobne ako Amorov šíp. Predstavte si muža svojich snov,ktorý keď Vás uvidí a zacíti vôňu Vášho romantického parfumu, prebodne ho Amorov šíp a okamžite sa do Vás bezhlavo zamiluje. Už bude túžiť len po Vašom náručí. Aj takúto silu môžu mať romantické arómy.

Charizmatické a láskyplné romantické vône lásky

Romantické vône sú vhodné pre charizmatické a láskyplné ženy, ktoré žijú v krásnych a nekončiacich romantických predstavách. Takéto vône Vás zavedú na kraj sveta, s vysnívaným mužom po Vašom boku. Spoločne si vychutnáte zápas slnka a započúvate sa do nádhernej symfónie, ktorú vytvárajú vlny narážajúce do skalnatého útesu.

Kraj sveta, spontánnosť, večera pri sviečkach, západ slnka, prechádzky nočnou krajinou a hlavne Váš vysnívaný partner. K tomu všetkému Vám môžu svojou vôňou pomôcť romantické vône a parfumy.

{product:61}