Dámske parfumy FM zaraďované do skupiny ovocných vôní môžete najľahšie nájsť s pomocou tabuľky vôní parfumov FM Group.

Krásna žena je ako šťavnaté a zrelé ovocie. Muž, ktorý Vás uvidí a zacíti, pocíti túžbu odtrhnúť a zahryznúť sa do Vás. Navyše s ovocnou vôňou bude z Vás vždy vyžarovať mladosť a živosť presne ako z krásneho, čerstvého, zdravého ovocia.

Ovocné parfémy sú plné radosti, nežnosti a sladkosti. Vašu pokožku príjemne pohladia a dodajú Vám úsmev na pery. Niektoré takéto parfumy môžu byť silné a trochu ťažké, avšak čaru ovocia sa veľmi ťažko odoláva. Vône ovocia Vás zavedú do nádherného, rozkvitnutého sadu, v ktorom sa stane tým najkrajším ovocím a muži, ktorí okolo Vás prejdu, podľahnú.

Užite si príjemnú vôňu ovocia

Parfumy s arómou ovocia sú vhodné pre všetky ženy, ktoré sa rady obklopujú hrejivými náladami a sladkým potešením. Ovocné arómy sú kúzla, čary, ktoré poblúznia mužský rozum a Vás príjemne povzbudia. S ovocnými vôňami si život začnete užívať, stane sa z Vás zrelá a šťavnatá žena, ktorej sa jednoducho musí každý poddať.

Vstúpte aj Vy do nebeského omámenia a zažite krásne chvíle, ktoré su obohatené o sladké mámenie. Vyskúšajte aj Vy ovocné vône a zistite, aké je to byť krásnym a neodolateľným jabĺčkom.

Autor: Juraj Janoťák

{product:70}