Dámske parfumy FM zaraďované do skupiny orientálnych vôní môžete najľahšie nájsť s pomocou tabuľky vôní parfumov FM Group.


Orientálne vône sú výnimočné a unikátne arómy, ktoré prebúdzajú vo Vás túžbu po nekonečnom cestovaní. Žena, ktorá používa Orientálne vône sa nemusí báť neúspechu, pretože sila Ďalekého východu je neskrotná.

Orientálne vône sú tajomné a magické nápoje, ktoré v sebe nosia to mystické kúzlo Orientu. Sú plné tamojších ingrediencií a zmyselných esencií. Vďaka týmto arómam sa prenesiete do sveta plného netradičných zážitkov. Ocitnete sa v ďalekej Číne, na krásnom Japonskom vidieku, ale aj v Indií či v krajinách Blízkeho východu.

Prečo im nemôžeme odolať?

Orientálne vône sú pre väčšinu žien nenahraditeľné, pretože sú výraznejšie ako ostatné pre nás typické arómy. V ich srdci sa skrývajú záhadné akordy, ktoré rozjasnia Vaše temné dni a pridajú Vám na kráse. Tieto vône sú aj inak skomponované ako bežné parfémy. Vyžarujú farebnosť a dokážu zvýrazniť každú ženskú črtu.

Ak ste žena, ktorá túži premeniť sa na bohyňu zvádzania, mali by ste vyskúšať Orientálnu vôňu, pretože tomuto kúzlu nevedia odolať ani tí najbohatší šejkovia.

Autor: Juraj Janoťák

{product:98}