Tu môžete nájsť všetky tajomné parfumy pre ženy.

Tajomná žena, femme fatale, je už od pradávnych čias veľmi príťažlivá pre všetkých mužov. Prečo? Žena, ktorá je zahalená kúskom tajomstva veľa toho nenarozpráva, nahodí úsmev ako Mona Líza a muži idú od zvedavosti puknúť.

Tajomné vône sú kúzlo, ktoré pomôžu aj z Vás urobiť záhadnú a čarovnú bytosť. Prebudia vo Vás vlastnosť, ktorú netreba pestovať, vďaka tajomným vôňam budete obohatené o rituál spoznávania a zvádzania. Tajomné vône sú ako mystérium, hádanka, ku ktorej odhaleniu budú muži potrebovať nájsť kľúč. Nikdy ho ale nenájde a Vy budete stále v ich očiach nerozlúštiteľný rébus.

Dávkujte po troškách

Tajomné vône sú veľmi silné a muž aby prebudil v sebe svoju zvedavosť potrebuje aj motiváciu. Potrebuje vo Vás nájsť objekt hodný odhaľovania všetkých tých tajomstiev. Preto je veľmi potrebné odhadnúť krehkú hranicu zdravej miery. Muž potrebuje dostať šancu, o ktorú následne veľmi rýchlo príde vďaka silnému kúzlu tajomstva.

Ak ste žena, ktorá miluje prekvapenia a rada ste zahalená tajomnou aurou, tajomné vône sú pre Vás tie pravé. A nezabúdajte, mužov tajomné ženy nepredstaviteľne vzrušujú.

{product:116}