Tu nájdete všetky dámske športové parfémy FM.

Žena, klenot dnešnej doby je ako oheň a ľad v jednej krásnej nádobe. Aktívna žena je ako magnet, každý muž túži po aktívnej žene, pretože si s ňou užije veľa zábavy a zažije krásne chvíle. S aktívnou ženou sa nikto nenudí.

Športové vône sú vône plné energie, sily a elánu. Sú ako ranná rosa, ktorá osvieži krásnu krajinu po dlhom a namáhavom nočnom bdení. Prežite aj Vy pocit nežného a láskavého pohladenia po každom úkone. Tieto vône Vás premenia na aktívnu a zároveň veľmi atraktívnu bohyňu, ktorú nepremôže žiaden smrteľný muž.

Stále v pohybe

Športové vône sú vhodné nielen pre ženy, ktoré rady športujú. Podobne ako každá vôňa, aj športová aróma Vám dodá sebaistotu a čarovnú silu. Prekvapenie sa skrýva v neodolateľnom pokušení, v pohybe. Tieto vône vo Vás vzbudia túžbu stále niečo vyvádzať, budete sa chcieť stále hrať a muži Vám budú kľačať pri nohách a prosiť o milosť.

Pokiaľ ste aj Vy aktívna a nechýba Vám pohyb, určite ste športové vône už vyskúšali. Ak nie, teraz je ten správny čas, pretože byť aktívna znamená byť šarmantná.

Autor: Juraj Janoťák

{product:91}