Tu nájdete všetky sladké parfumy pre ženy.

Ženy sú nežné stvorenia, ktoré sa rady obklopujú krásnymi vecami. Sladké stvorenia, ktoré túžia po kráse a po obdive. Sladká žena je ako zákusok, závislosť, ktorú si každý muž chce vychutnať až do konca.

Sladké vône sú sladké opojenia a omámenia, ktoré Vás privedú do krásneho nekonečného príbehu. Hlavnú úlohu budete hrať samozrejme Vy a muži, ktorí urobia všetko preto, aby pocítil sladkosť Vášho bozku. Sladké vône sú droga, ktorá nikdy nespí. Dezert po ktorom prahnú zrelí aj nezrelí, jednoducho nikto Vám neodolá.

Pochutnajte si aj Vy

Sladké vône sú ako zrelé plody z letnej záhrady, na ktorých si určite pochutnáte aj Vy. Tieto vône Vám dokážu rozžiariť Vašu pôvabnú pokožku a naplnia Vašu auru pocitom spokojnosti. Budete sladká kráľovná, ktorá zostane navždy mladá a ktorú chcú ovládať mocní králi. Nikdy sa im to nepodarí, pretože vždy podľahnú Vášmu sladkému opojeniu.

Ste aj Vy žena, ktorá má rada sladkosti a túži sa stať jedným z nich? Sladké vône Vám splnia každý sen a nezabúdajte, sladkosť je vlastnosť, ktorú všetci túžia ovládať, ale vždy podľahnú.

Autor: Juraj Janoťák

{product:59}