Tu nájdete všetky dámske nadčasové parfumy FM.

Nadčasovosť je mystéria, ktorej musí každý človek jednoducho podľahnúť. Nadčasová žena je žena, ktorá nikdy nestratí svoj šarm, pôvab a príťažlivosť. A preto je v očiach mužov taká neodolateľná a stále prekrásna.

Nadčasové vône sú vône plné harmónie a krásneho súladu medzi ženou a časom. Ich aróma Vás obklopí nesmrteľnosťou a neuhasínajúcou vášňou. Čas pre Vás zastaví a stále budete zvodná, nádherná a elegantná. Muži sa budú chcieť napiť z Vašich nestarnúcich pier a budú túžiť po Vašom veľkolepom objatí.

Nestarnúca filozofia

Nadčasové vône sú vhodné pre ženy, ktoré nikdy nestratia elán, eleganciu a v každom okamihu vedia, čo majú urobiť. Sú ako pradávne bohyne, ktoré si podmanili celý svet. Muži, ktorí zacítia na Vás nadčasovú vôňu prehrajú boj, pretože história bola plná záhadných a tajomných elixírov, ktoré poblúznili aj najmocnejších panovníkov.

Ste aj Vy žena, ktorá sa rada prechádza po uličkách historických miest? Nadčasové vône vo Vás prebudia ako starodávna aj pocit extrémnej príťažlivosti, ktorá určite nezostane bez povšimnutia.

Autor: Juraj Janoťák

{product:362}