Tu môžete nájsť všetky dámske extravagantné parfumy FM.

Odvážna žiť podľa seba

Žena, ktorá uprednosťuje extravagantnosť pred konzervatívnosťou je okrasa dnešnej modernej doby. Extravagantná žena je žena s odvahou žiť podľa svojich predstáv, ktorá sa nebojí odhaliť viac ako treba. Je drzo opovážlivá, muži ju ale zbožňujú.

Extravagantné vône sú ako ilúzia, ktorá aj Vás vytrhne zo šedivého davu na ulici. Podobne ako oblečenie, aj vôňa môže vyjadriť Váš názor na svet. Extravagantné vône chcú zaujať, provokovať a propagovať nový svetonázor. Okrem iného Vám dodajú pocit istoty a radosti. Vďaka týmto vôňam vystúpite z davu a stanete sa vďačným objektom pre každé mužské oko a nebudete sa musieť trápiť tým, ako získať muža a jeho pozornosť.

Jedinečnosť nadovšetko

Extravagantné vône sú magické hračky, ktoré Vás príjemne pohladia a povzbudia. Stanete sa energetickou a vyzývavou devou, ktorá je pripravená prežiť v novom veľkom svete. Tieto vône sú určené pre drzé a nebojácne ženy, ktoré od života očakávajú viac ako ostatní. Budete jedinečná a svojrázna, vďaka čomu sa muži z Vás zbláznia.

Ak ste žena, ktorá odmieta konvencie, extravagantné vône by ste mali určite vyskúšať. Nesklamú Vás a ani Vaše okolie. V jednoduchosti je sila, ktorej nikto neodolá.

Autor: Juraj Janoťák

{product:102}