V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 05 nezamieňajte s GUCCI RushDámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 05 nezamieňajte s GUCCI Rush


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

pheromone-05
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 05 nezamieňajte s GUCCI Rush

Základná cena20,20 €
Výsledná cena:20,20 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum 20,20€ Feromóny V úvode parfumu FM 05 cítiť zaujímavú kombináciu šťavnatej broskyne s kvetinovým nádychom doplneným ostrejším pačuli.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 05 nezamieňajte s Gucci Rush 20,20€, 50ml

Hlava: gardénia, broskyňa, okvetné lístky frézie
Srdce: damašská ruža, jazmín, koriander
Základ: vanilka, vetiver, pačuli


Popis parfému Pheromone FM 05 nezamieňajte s Gucci Rush 20,20€, 50ml

Dámsky parfém Pheromone FM 05 nezamieňajte s Gucci Rush má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 05 nezamieňajte s Gucci Rush => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 05 nezamieňajte s Gucci Rush preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 05 nezamieňajte s Gucci Rush. Dámsky parfum Pheromone FM 05 nezamieňajte s Gucci Rush obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Vyskúšajte parfém FM 05 nezamieňajte s GUCCI Rush s feromónmi na zvýšenie príťažlivosti a skúste na vlastnej koži a na pozornosti mužov účinky feromónov.


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 05 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 05 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Zmyselná vôňa
Cena: 20,20Eur

Parfém FM 05, 50 ml.

Vôňa dámskeho parfumu FM 05 PHEROMONE je totožná ako vôňa klasického dámskeho parfumu FM 05 nezamieňajte s parfémom GUCCI Rush. Navyše obsahuje akurát feromóny - tie ale nijako neovplyvňujú výslednú vôňu. Prečítajte si ako fungujú feromóny , nesprávne to niekto píše Guci

Typ vône
Zmyselné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Gucci
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.