V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Nie je nastavený žiaden obrázok


Doručenie: Máme SKLADOM

pheromone-135
1-3dni hviezdy.jpg

Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum. Vôňa parfumu FM Pheromone 135 je svieža, ľahká, mužná a podľa mnohých žien je aj neuveriteľne príťažliva a ľahko sa do nej vedia zamilovať.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme, 50ml

Hlava: mandarínka, petitgrain z horkého pomarančovníka, pomaranč
Srdce: morská tráva (chaluha), kvety bavlny, santolína
Základ: ambra, pačuli, céder


Popis parfému Pheromone FM 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme, 50ml

Pánsky parfém Pheromone FM 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme. Feromónový parfum Pheromone FM 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158


Vyskúšali ste už baliť ženy s feromónovým parfémom v obľúbenej vôni PHEROMONE FM 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme?


Obsah vonných esencií 20%
Flakón FM 135 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 135 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Ľahká vôňa

Parfém FM 135 PHEROMONE, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 135 nezamieňajte s parfémom BVLGARI Aqva Pour Homme PHEROMONE si musíte zvoliť obyčajnú vzorku FM 135, pretože sú totožné - navyše vzorka neobsahuje feromóny, cena vzorky 1,05 Eur, niekto pri vyhľadávaní nesprávne píše Gorgo Armany Agua Dy Gio, Acgua a potom má problém s nájdenými výsledkami :)

Nezamieňajte so značkou
Bvlgari
Typ vône
Svieže a ľahké parfémy
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.