V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco MademoiselleDámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle


Doručenie: VYPREDANÉ

pheromone-18
vypredane.jpg

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum Feromóny
Veľmi obľúbená vôňa dámskeho parfumu FM 18 patrí medzi najobľúbenejšie ženské parfumy.
 

Doručenie: VYPREDANÉ

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle, 50ml

Hlava: mandarínka, pomarančový kvet, bergamot, pomaranč
Srdce: turecká ruža, mimóza, ylang ylang, jazmín
Základ: vetiver, biele pižmo, fazule tonka, pačuli, vanilka, živica opopanax


Popis parfému Pheromone FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle, 50ml

Dámsky parfém Pheromone FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle. Dámsky parfum Pheromone FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Vyskúšajte dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle a vyskúšajte ho ako verného pomocníka pri love toho pravého muža pre Vás. Ulovte si mužov vďaka feromónom v spojení s obľúbenou vôňou parfumu FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle. 


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 18 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 18 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Provokujúca vôňa

Parfém FM 18, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 18 nezamieňajte s parfémom CHANEL Coco Madmoiselle PHEROMONE si musíte zvoliť obyčajnú vzorku FM 18, pretože sú totožné - navyše vzorka neobsahuje feromóny, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Provokujúce parfémy
Nezamieňajte so značkou
Chanel
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.