V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM Intense 05  nezamieňajte s GUCCI RushDámsky parfum FM Intense 05 nezamieňajte s GUCCI Rush


Doručenie: Máme SKLADOM

intense-05
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM INTENSE 05 nezamieňajte s GUCCI Rush

Základná cena26,00 €
Výsledná cena:26,00 €
Celková zľava:
50 ml 30% Parfum
V úvode parfumu FM INTENSE 05 cítiť zaujímavú kombináciu šťavnatej broskyne s kvetinovým nádychom doplneným ostrejším pačuli.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 05 nezamieňajte s Gucci Rush, 50ml, 30%

Hlava: gardénia, broskyňa, okvetné lístky frézie
Srdce: damašská ruža, jazmín, koriander
Základ: vanilka, vetiver, pačuli


Popis parfému Intense FM 05 nezamieňajte s Gucci Rush, 50ml, 30%

Dámsky parfém Intense FM 05 nezamieňajte s Gucci Rush má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 05 nezamieňajte s Gucci Rush.

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% ako je to v prípade parfumov Pure (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 05 nezamieňajte s Gucci Rush 30% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 05 nezamieňajte s Gucci Rush preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 05 nezamieňajte s Gucci Rush. Parfum Intense FM 05 nezamieňajte s Gucci Rush obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 30% vonných esencioradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158
Lí
. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Ešte lepšia výdrž vône parfumu FM Intense 05  nezamieňajte s GUCCI Rush? Ako je to možné? Vďaka väčšiemu množstvu vonných esencií v tomto parfume - až 30%.


Obsah vonných esencií 30% (P)
Flakón FM INTENSE 05 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Zmyselná vôňa
Kolekcia INTENSE 50ml 30%

Parfém FM INTENSE 05, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 05 nezamieňajte s parfémom GUCCI Rush nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur , nesprávne to niekto píše Guci.

Typ vône
Zmyselné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Gucci
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.