V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 23 nezamieňajte s CACHAREL Amor AmorDámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 23 nezamieňajte s CACHAREL Amor Amor


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

pheromone-23
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 23 nezamieňajte s CACHAREL Amor Amor

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
Vyskúšajte parfum s feromónmi PHEROMONE FM 23 nezamieňajte s CACHAREL Amor Amor, 50ml a zvýšte svoju príťažlivosť s touto obľúbenou dámskou vôňou - navyše so "zosilneným účinkom" s feromónmi.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Parfum PHEROMONE FM 23 nezamieňajte s CACHAREL Amor Amor


Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 23 nezamieňajte s Cacharel Amor Amor, 50ml

Hlava: bergamot, čierne ríbezle, grapefruit, pomaranč, listy kasie, mandarínka
Srdce: konvalinka, ruža, marhuľa, jazmín, ľalia
Základ: cédrové drevo, pižmo, ambra, vanilka, fazuľa tonka


Popis parfému Pheromone FM 23 nezamieňajte s Cacharel Amor Amor, 50ml

Dámsky parfém Pheromone FM 23 nezamieňajte s Cacharel Amor Amor má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 23 nezamieňajte s Cacharel Amor Amor => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 23 nezamieňajte s Cacharel Amor Amor preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 23 nezamieňajte s Cacharel Amor Amor. Dámsky parfum Pheromone FM 23 nezamieňajte s Cacharel Amor Amor obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 23 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 23 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Romantická vôňa

Parfém FM 23, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 23 nezamieňajte s parfémom CACHAREL Amor Amor PHEROMONE si musíte zvoliť obyčajnú vzorku parfumu FM 23, pretože sú totožné - navyše vzorka neobsahuje feromóny, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Romantické parfémy
Nezamieňajte so značkou
Cacharel
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.