V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 101 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Armani CodeDámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 101 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Armani Code


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

pheromone-101
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 101 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Armani Code

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum Feromóny
Dámsky parfum FM 101 je jeden z veľmi obľúbených dámskych parfumov s trošku ťažšou a sladkastou vôňou.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 101 nezamieňajte s Giorgio Armani Armani Code, 50ml

Hlava: sevillský pomaranč, jazmín
Srdce: zázvor, kvety pomarančovníka
Základ: vanilka, santalové drevo, med


Popis parfému Pheromone FM 101 nezamieňajte s Giorgio Armani Armani Code, 50ml

Dámsky parfém Pheromone FM 101 nezamieňajte s Giorgio Armani Armani Code má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 101 nezamieňajte s Giorgio Armani Armani Code => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 101 nezamieňajte s Giorgio Armani Armani Code preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 101 nezamieňajte s Giorgio Armani Armani Code. Dámsky parfum Pheromone FM 101 nezamieňajte s Giorgio Armani Armani Code obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Páčia sa Vám mužské pohľady uprené na Vás a otáčanie sa za Vami? Vyskúšali ste už parfum FM 101 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Armani Code s feromónmi na zvýšenie príťažlivosti?


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 101 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 101 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Tajomná vôňa

Parfém FM 101, 50 ml.

Vôňa dámskeho parfumu FM 101 PHEROMONE je totožná ako vôňa klasického dámskeho parfumu FM 101 nezamieňajte s parfémom GIORGIO ARMANI Armani Code. Navyše obsahuje akurát feromóny - tie ale nijako neovplyvňujú výslednú vôňu.

Typ vône
Tajomné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Giorgio Armani
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.