V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM INTENSE 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be DeliciousDámsky parfum FM INTENSE 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

intense-81
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM INTENSE 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious

Základná cena26,00 €
Výsledná cena:26,00 €
Celková zľava:
50 ml 30% Parfum
Vôňa parfumu FM INTENSE 81 začína výraznými sladkastými tónmi zeleného jablka v spojení so sviežejšími zelenými tónmi a tónmi uhorky.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious, 50ml, 30%

Hlava: zelené jablko, uhorka, grapefruit, magnólia
Srdce: konvalinka, ruža, tuberóza, fialka
Základ: santalové drevo a drevité tóny, ambra


Popis parfému Intense FM 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious, 50ml, 30%

Dámsky parfém Intense FM 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious.

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% ako je to v prípade parfumov Pure (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious 30% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious. Parfum Intense FM 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 30% vonných esencií. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Potrebujete sa voňať viackrát za deň, aby bolo Váš parfum stále cítiť? Chceli by ste niečo trvácnejšie? Skúsili ste intenzívnejší parfém FM INTENSE 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious s vyššou výdržou => vďaka vyššiemu obsahu vonných esencií (30%)?


Obsah vonných esencií 30% (P)
Flakón FM INTENSE 81 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Jemná vôňa
Kolekcia INTENSE 50 ml 30%

Parfém FM INTENSE 81, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 81 nezamieňajte s parfémom DONNA KARAN DKNY Be Delicious nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Dona Karan Bi Delicius.

Nezamieňajte so značkou
DONNA KARAN DKNY
Typ vône
Jemné parfémy
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.