V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Nie je nastavený žiaden obrázok


Doručenie: Máme SKLADOM

pheromone-473
1-3dni hviezdy.jpg

Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 473 nezamieňajte s Christian Dior - Sauvage

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum Feromóny Parfum FM 473 s feromónmi nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - Sauvage patrí medzi fougére vône s levanduľovými tónmi.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfému FM Pheromone  473  nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - Sauvage

Hlava: korenie, bergamot
Srdce: muškát, ružové korenie, živica, vetiver, pačuli, levanduľa
Základ: ambra, cédrové drevo

 

Popis parfému Pheromone 473 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - Sauvage , 50ml

Pánsky parfém Pheromone FM 473nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - Sauvage má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 473 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - Sauvage=> akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 473 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - Sauvage preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 473nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - Sauvage Feromónový parfum Pheromone FM 473 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - Sauvage obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Vyskúšali ste už baliť ženy s feromónovým parfémom v obľúbenej vôni PHEROMONE FM 473 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - Sauvage?

bsah vonných esencií 20%
Flakón FM PHEROMONE 473 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Sebavedomá vôňa
Rovnaká vôňa ako PURE 473  + navyše obsahuje FEROMÓNY

Parfém FM PHEROMONE 473, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 473 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - Sauvage nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Savage, Suavage, Savuage, alebo aj Savadge - preto si pri vyhľadávaní parfumu treba na to dávať pozor.

Pre výber vzorky parfumu PHEROMONE 473 nezamieňajte s parfémom CHRISTIAN DIOR - Sauvage si musíte zvoliť obyčajnú vzorku FM 473, pretože sú totožné - navyše vzorka neobsahuje feromóny, cena vzorky 1,05 Eur, niekto pri vyhľadávaní nesprávne píše CHRISTIA DIOR - Sauvage a potom má problém s nájdenými výsledkami :)


Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.