V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 52 nezamieňajte s HUGO BOSS Boss (No.6 Bottled)Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 52 nezamieňajte s HUGO BOSS Boss (No.6 Bottled)


Doručenie: Máme SKLADOM

pheromone-52
1-3dni hviezdy.jpg

Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 52 nezamieňajte s HUGO BOSS Boss (No.6 Bottled)

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum
Feromóny Parfum FM 52 s feromónmi patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie pánske parfémy.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No.6 Bottled), 50ml

Hlava: zelené jablko, pomaranč, slivka, dubový mach, geránium, bergamot
Srdce: klinček, škorica, mahagonové drevo
Základ: vetiver, cédrové a santalové drevo, vanilka, olivové drevo


Popis parfému Pheromone FM 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No.6 Bottled), 50ml

Pánsky parfém Pheromone FM 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No.6 Bottled) má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No.6 Bottled) => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No.6 Bottled) preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No.6 Bottled). Feromónový parfum Pheromone FM 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No.6 Bottled) obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Poznáte pomôcku pri balení žien v podobe parfému PHEROMONE FM 52 nezamieňajte s HUGO BOSS Boss (No.6 Bottled) s feromónmi na zvýšenie príťažlivosti? Vyskúšajte čo na to povedia ženy vo Vašom okolí.


Obsah vonných esencií 20%
Flakón FM 52 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 52 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Trendy vôňa

Parfém FM 52 PHEROMONE, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 52 nezamieňajte s parfémom HUGO BOSS Boss No.6 Bottled PHEROMONE si musíte zvoliť obyčajnú vzorku FM 52, pretože sú totožné - navyše vzorka neobsahuje feromóny, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Trendy parfémy
Nezamieňajte so značkou
Hugo Boss
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.