V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 134 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Acqua Di GioGIORGIO ARMANI Acqua Di Gio s feromónmi FM 134 parfum


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

pheromone-134
6-12dni hviezdy.jpg

Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 134 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum
Feromóny Parfum FM 134 s feromónmi pôsobí veľmi sviežim a príjemným dojmom a ženy sa vedia do jeho vône veľmi ľahko zamilovať.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio, 50ml

Hlava: mandarínka, jazmín, citrón, neroli, bergamot, limetka, pomaranč
Srdce: fialka, hyacint, rozmarín, ruža, koriander, broskyňa, frézia, muškátový oriešok, morské tóny
Základ: ambra, biele pižmo, pačuli, cédrové drevo


Popis parfému Pheromone FM 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio, 50ml

Pánsky parfém Pheromone FM 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio. Feromónový parfum Pheromone FM 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Vyskúšali ste už baliť ženy s feromónovým parfémom v obľúbenej vôni PHEROMONE FM 473 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio?


Obsah vonných esencií 20%
Flakón FM 134 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 134 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Ľahká vôňa

Parfém FM 134 PHEROMONE, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 134 nezamieňajte s parfémom GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio PHEROMONE si musíte zvoliť obyčajnú vzorku FM 134, pretože sú totožné - navyše vzorka neobsahuje feromóny, cena vzorky 1,05 Eur, niekto pri vyhľadávaní nesprávne píše Gorgo Armany Agua Dy Gio, Acgua a potom má problém s nájdenými výsledkami :)

Typ vône
Svieže a ľahké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Giorgio Armani
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.