V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Parfum FM 355 nezamieňajte s TRUSSARDI DonnaParfum FM 355 nezamieňajte s TRUSSARDI Donna
Parfum FM 355 nezamieňajte s TRUSSARDI Donna
Parfum FM 355 nezamieňajte s TRUSSARDI Donna


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

FM-355
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum Pure Royal FM 355 nezamieňajte s TRUSSARDI Donna

Základná cena35,00 €
Výsledná cena:35,00 €
Celková zľava:
Parfum FM 355 patrí medzi kvetinovo orientálne parfumy, ale svojim citrusovým podtónom možno jemne evokuje aj atmosféru stredomoria.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu FM 355 nezamieňajte s TRUSSARDI Donna.

Hlava: yuzu, citrón, ovocné tóny
Srdce: lotos, jazmínový čaj, ľalia, kvety pomarančovníka 
Základ: vanilka, santalové drevo, cédrové drevo, pačuli 


Opis vône parfumu FM 355 nezamieňajte s TRUSSARDI Donna:

Vôňa parfumu FM 355 je ženská, trošku krémová, jemne sladká s nádychom sviežosti. Všetky zložky sú v dokonalej harmónii a tak je aj sladká, bez toho aby bola príliš sladká. Takisto budí pocit čistoty, ale len jemne, nie prehnane. Má aj nepatrný nádych drevín a orientu, avšak len mierne a nijak neruší celkový sladkasto svieži dojem.

Parfum FM 355 nezamieňajte s TRUSSARDI Donna patrí medzi kvetinovo orientálne parfumy, ale svojim citrusovým podtónom možno jemne evokuje aj atmosféru stredomoria.


Modernizácia pôvodného dámskeho parfumu FM 355 na parfum Pure Royal FM 355.

Pôvodný dámsky parfum FM 355 bol nedávno modernizovaný na verziu luxusného dámskeho parfumu Pure ROYAL FM 355 nezamieňajte s Trussardi Donna - pôvodný flakón bol nahradený ešte luxusnejšou verziou a exkluzívnejším darčekovým obalom.

 


Obsah vonných esencií 20%
Flakón FM 355 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Zmyselná vôňa

Parfém FM 355, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 355 nezamieňajte s TRUSSARDI Donna nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.


Odtiaľto začína marketingový popis parfumu FM 355 nezamieňajte s Trussardi Donna od autorky Dariny (myslite na to ak ho budete čítať):

Romantická Trussardi DonnaTrussardi Donna parfum

Parfum FM 355 ako alternatíva?

Sami sa presvedčte o kvalite parfumov FM - buď priamo na vlastnej koži alebo aspoň s pomocou hodnotení zákazníkov, či nezávislých recenzií (môžete nájsť na našom FB).

Cena je dôležitá

Bez ohľadu na naše finančné podmienky je vždy ohľadom každého výrobku rozhodujúca cena a na to nadväzujúca kvalita. Parfumy FM vám poskytujú oboje. Čo najnižšiu cenu pri zachovaní vysokej kvality, tak aby boli parfumy FM dostupné naozaj pre každého. Ako je to vôbec možné si môžete prečítať v článku o FM Group.

Parfum Trussardi Donna a niečo z histórie značka Trussardi...

Trussardi je talianska módna značka, ktorá udáva životný štýl a v roku 2011 oslávila 100 rokov svojej existencie. Spoločnosť Trussardi bola založená pôvodne ako skladovacia továreň Dante Trussardi. Táto spoločnosť bola známa výrobou kožených rukavičiek pre britskú kráľovskú rodinu, avšak najväčší úspech prišiel keď firmu prevzal Danteho vnuk Nicola v roku 1965.

Od roku 2005 firma ponúka vône a parfumy Trussardi. Prvá vôňa Trussardi pre ženy, ktorá bola odetá do flakónu, ktorý bol obalený kožou, ktorú navrhol ešte pred smrťou Nicola Trussardi sám. Parfumy Trussardi nie sú prvoplánovou módnou záležitosťou. Hľadajte v nich skôr kvalitu, eleganciu a obrovskú nadčasovosť za rozumné ceny.

Čo by vás mohlo zaujať na parfume FM 355 nezamieňajte s Trussardi Donna?

Táto vôňa sa radí medzi citrusovo- kvetinové parfumy, ktoré vždy zaujmú nezvyčajnou kombináciou exotických citrusov a jemne, žensky pôsobiacich kvetín. Dravosť, túžbu a optimizmus. To všetko v nás vyvolá citrón amalfi, kyslasté yuzu či kvet pomarančovníka. Vašu nežnú stránku však vystavia do popredia jemnosť jazmínu či elegancia lotosového kvetu. Vanilka a santalové drevo úspešne zavŕšia toto umelecké dielo a budú vás sprevádzať po celý deň. Vnesú do vášho života romantiku a vy si tak budete užívať radosti každodenného života. Je určená pre nežné pohlavie, ktoré má nesmierne širokú romantickú fantáziu, zasnený pohľad a srdce plné radosti. Ženy túto vôňu doslova milujú a to najmä pre jej jemnosť a čistotu.

V prípade záujmu...

Parfum FM 355 nezamieňajte s Trussardi Donna patrí do skupiny vôní kvetinovo citrusových parfumov. Čo možno nájsť za jemnou romantickou vôňou parfumu Trussardi Donna? V prvom rade precíznu kombináciu vôní, ktoré citlivo posilňujú tento dojem. Pri takejto vôni si okamžite spomeniete na všetky svoje romantické večere pri sviečkach alebo zaľúbené prechádzky popri jazerách.

Božské zložky v parfume

Romanticky strávené chvíle pri tichom jazierku vyvolávajú hlavne tóny lotosu. Ten je pre svoju nádhernú vôňu posvätným kvetom v mnohých náboženstvách. Už v starovekom Egypte bol lotos symbolom nesmiernej čistoty, krásy a stelesnením Bohov. Keď k tomu všetkému pridáte orientálnu vôňu santalového a cédrového dreva získate neodolateľnú kompozíciu vôní.

Svieža Donna s citrusmi

No to nie je všetko. Vôňa parfumu FM 355 nezamieňajte s Donna od Trussardiho obsahuje taktiež starostlivú kombináciu sviežich citrusových tónov spolu so sladkou vanilkou. Citrusy v tomto prípade zastupujú svieže citróny, netradičné tóny yuzu, a kvety pomarančovníka. Pomysleli by ste si už na začiatku, čo všetko je potrebné na tak dokonalé spojenie bohatého množstva vôní na vytvorenie jedného romantického parfumu akým je parfum FM 355 nezamieňajte s Trussardi Donna? Nesprávne to niekto píše Trusardi Dona, trusardy dana.

Autorka Darina S.

Páči sa Vám?

Typ vône
Zmyselné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Trussardi
Objem
Pure Royal 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.