V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 101 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Armani CodeDámsky parfum FM PURE 101 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Armani Code


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-101
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 101 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Armani Code

Základná cena17,50 €
Výsledná cena:16,30 €
Celková zľava:-1,20 €
50 ml 20% Parfum 17,50€ Dámsky parfum FM PURE 101 je jeden z veľmi obľúbených dámskych parfumov s trošku ťažšou a sladkastou vôňou.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfému FM PURE 101

Hlava: sevillský pomaranč, jazmín
Srdce: zázvor, kvety pomarančovníka
Základ: vanilka, santalové drevo, med

Dámsky parfum FM PURE 101 je jeden z veľmi obľúbených dámskych parfumov s trošku ťažšou a sladkastou vôňou. Úvod parfumu FM PURE 101 patrí prevažne pomaranču - úvod je horkasto šťavnato pomarančový (môže pripomínať arómu kôrky čerstvo ošúpaného pomaranča), okorenený trochou zázvoru. Rýchlo je však táto aróma doplnená a postupne aj prekrytá sladkým medovo vanilkovým nádychom spojeným s kvetinami s výsledným hrejivým hladkým dojmom. Parfum FM PURE 101 nezamieňajte s parfémom GIORGIO ARMANI Armani Code patrí medzi orientálno kvetinové parfémy.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 101 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Tajomná vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%
Cena: 17,50 Eur

Parfém FM PURE 101, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 101 nezamieňajte s parfémom GIORGIO ARMANI Armani Code nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Tajomné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Giorgio Armani
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.