V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM INTENSE 25 nezamieňajte s HUGO BOSS Hugo WomenDámsky parfum FM INTENSE 25 nezamieňajte s HUGO BOSS Hugo Women


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

intense-25
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM INTENSE 25 nezamieňajte s HUGO BOSS Hugo Women

Základná cena26,00 €
Výsledná cena:26,00 €
Celková zľava:
50 ml 30% Parfum
Parfém FM 25 pôsobí okúzľujúco, kvetinovo - sviežou príjemnou vôňou.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 25 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Women, 50ml, 30%

Hlava: jablko, dubový mach, cyklámen, papája, ríbezľové listy, melón
Srdce: ľalia, vodný hyacint, korienky z fialky
Základ: santalové a cédrové drevo, živica, ambra, vanilka, orchidea


Popis parfému Intense FM 25 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Women, 50ml, 30%

Dámsky parfém Intense FM 25 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Women má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 25 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Women.

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% ako je to v prípade parfumov Pure (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 25 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Women 30% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 25 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Women preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 25 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Women. Parfum Intense FM 25 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Women obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 30% vonných esencií. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Ako ostať dlhodobo voňavá aj po jednej aplikácii parfému? Skúšali ste už parfém FM INTENSE 25 nezamieňajte s HUGO BOSS Hugo Women s intenzívnejšou výdržou vďaka vyššiemu podielu vonných esencií? Až 30% oproti parfémom pure (20%) a oproti bežným produktom z parfumérii (5-15%).


Obsah vonných esencií 30% (P)
Flakón FM INTENSE 25 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Okuzľujúca vôňa
Kolekcia INTENSE 50 ml 30%

Parfém FM INTENSE 25, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 25 nezamieňajte s parfémom HUGO BOSS Hugo Women nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Očarujúce parfémy
Nezamieňajte so značkou
Hugo Boss
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.