V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM INTENSE 10 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - J’adoreDámsky parfum FM INTENSE 10 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - J’adore


Doručenie: Máme SKLADOM

1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM INTENSE 10 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - J’adore

Základná cena19,90 €
Výsledná cena:19,90 €
Celková zľava:
50 ml 30% Parfum 19,90€ Vôňa dámskeho parfumu FM INTENSE 10 sa zaraďuje medzi "vydarené/ideálne/absolútne ženské" parfumy.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore 19,90€, 50ml, 30%

Hlava: mandarínka, broskyňa, bergamot, hruška, melón, magnólia
Srdce: ruža, africká orchidea, frézia, konvalinka, slivky, fialka, tuberóza, jazmín
Základ: černice, cédrové drevo, vanilka, pižmo


Popis parfému Intense FM 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore 19,90€, 50ml, 30%

Dámsky parfém Intense FM 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore.

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% ako je to v prípade parfumov Pure (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore 30% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore. Parfum Intense FM 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 30% vonných esencií. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158
Len u nás poštovné na parfumy od 0,90 Eur - 4,90 Eur. Pri objednávke nad 45 Eur s platbou vopred poštovné zadarmo.

Hľadáte pre seba parfém, ktorého silná vôňa Vám vydrží aspoň oveľa dlhšie ako všetky parfémy, ktoré ste použili doteraz? Skúsili ste napríklad silnejšiu vôňu FM INTENSE 10 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - J’adore s 30% vonných esencií?


Obsah vonných esencií 30% (P)
Flakón FM INTENSE 10 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Provokujúca vôňa
Kolekcia INTENSE 50 ml 30%
Cena: 19,90 Eur

Parfém FM INTENSE 10, 50 ml.

Zistite prečo sú lacné parfémy od FM Group také výhodné a prečítajte si o nich viac.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 10 nezamieňajte s parfémom CHRISTIAN DIOR - J’adore nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Provokujúce parfémy
Nezamieňajte so značkou
Christian Dior
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.