V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM INTENSE 09 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL NaomagicDámsky parfum FM INTENSE 09 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomagic


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

intense-09
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM INTENSE 09 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomagic

Základná cena26,00 €
Výsledná cena:26,00 €
Celková zľava:
50 ml 30% Parfum
Vôňa dámskeho parfumu FM INTENSE 09 je teplá, púdrová s krémovo sladkastým nádychom vanilky a mandlí.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 09 nezamieňajte s Naomi Campbell Naomagic, 50ml, 30%

Hlava: kardamón, pomaranč, zelené lístky, bergamot, fialka
Srdce: jazmín, konvalinka, mandle
Základ: vanilka, cédrové drevo, pižmo, santalové drevo, fazule tonka


Popis parfému Intense FM 09 nezamieňajte s Naomi Campbell Naomagic, 50ml, 30%

Dámsky parfém Intense FM 09 nezamieňajte s Naomi Campbell Naomagic má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 09 nezamieňajte s Naomi Campbell Naomagic.

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% ako je to v prípade parfumov Pure (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 09 nezamieňajte s Naomi Campbell Naomagic 30% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 09 nezamieňajte s Naomi Campbell Naomagic preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 09 nezamieňajte s Naomi Campbell Naomagic. Parfum Intense FM 09 nezamieňajte s Naomi Campbell Naomagic obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 30% vonných esencií. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Intenzívnejšia a silnejšia vôňa parfému FM INTENSE 09 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomagic pre dlhšiu výdrž. Vyskúšajte či Vám tento parfém vydrží so svojimi 30% vonných esencií voňať celý deň alebo nie.


Obsah vonných esencií 30% (P)
Flakón FM INTENSE 09 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Tajomná vôňa
Kolekcia INTENSE 50 ml 30%

Parfém FM INTENSE 09, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 09 nezamieňajte s parfémom NAOMI CAMPBELL Naomagic nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Naomi Cambel.

Typ vône
Tajomné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Naomi Campbell
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.