V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 32 nezamieňajte s THIERRY MUGLER AngelDámsky parfum FM PURE 32 nezamieňajte s THIERRY MUGLER Angel


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-32
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 32 nezamieňajte s THIERRY MUGLER Angel

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Vôňa parfumu FM 32 je extravagantná, výrazná, silná, teplá a gurmánsky sladká ale je stále taká mäkkšia - nie je agresívna a otravná ako niektoré sladké parfémy.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfému FM PURE 32

Hlava: mandarínka, kokos, bergamot, jazmín, listy čiernych ríbezlí, cukrová vata, melón
Srdce: ruža, orchidea, slivka, konvalinka, černice, marhuľa, jazmín, broskyňa, med
Základ: fazuľky tonka, karamel, čierna čokoláda, ambra, vanilka, pižmo, pačuli, ambra

Extravagantná vôňa dámskeho parfumu FM PURE 32 zaujme už hneď na pohľad svojim bohatým zložením. Množstvo sladkých zložiek ako napríklad med, vanilka, karamel, cukrová vata sú zmiernené, dalo by sa tiež povedať, že aj vyvážené so sviežejším nádychom šťavnatých ovocných zložiek a ostrejších kvetín - takže vo výsledku je síce vôňa tohto parfumu FM PURE 32 extravagantná, výrazná, silná, teplá a gurmánsky sladká ale je stále taká mäkkšia - nie je agresívna a otravná ako niektoré sladké parfémy. Určite si však pýta o pozornosť, takže opatrne s ním. Parfum FM PURE 32 nezamieňajte s parfémom THIERRY MUGLER Angel patrí medzi orientálno ambrové vône.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 32 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Extravagantná vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 32, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 32 nezamieňajte s parfémom THIERRY MUGLER Angel nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Thiery magler angel, muglar.

Typ vône
Extravagantné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Thierry Mugler
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.