V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 20 nezamieňajte s ELIZABETH ARDEN Red Door VelvetDámsky parfum FM PURE 20 nezamieňajte s ELIZABETH ARDEN Red Door Velvet


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-20
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 20 nezamieňajte s ELIZABETH ARDEN Red Door Velvet

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Vôňa parfumu FM 20 je v úvode výrazne ostrá, pre niekoho možno až mierne štipľavá, postupne sa vôňa mierne ochladí a postupne nakoniec vôňa krásne zjemňuje.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu FM PURE 20

Hlava: konvalinka, bergamot, cyklámen, čajové tóny
Srdce: ružová pivónia, jazmín, frézia
Základ: pačuli, vanilka, biely med, pižmo

Dámsky parfum FM PURE 20 je zo skupiny vôni kvetinovo orientálnych parfémov. Jeho vôňa je v úvode výrazne ostrá, pre niekoho možno až mierne štipľavá - táto ostrosť je trochu orientálna, mieša sa v nej ostrejšia vôňa kvetín, pačuli a sviežeho bergamotu. Postupne sa vôňa mierne ochladí a postupne nakoniec vôňa krásne zjemňuje vďaka aróme medu v kombinácii s čajovými tónmi a sladkastej vanilky. Vo výslednej podobe je vôňa dámskeho parfumu FM PURE 20 nezamieňajte s parfémom ELIZABETH ARDEN Red Door Velvet neodolateľne ženská, elegantná.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 20 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Sladká vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfum FM PURE 20, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 20 nezamieňajte s parfémom ELIZABETH ARDEN Red Door Velvet nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Elisabet Garden.

Typ vône
Sladké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Elizabeth Arden
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.