V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris HiltonDámsky parfum FM PURE 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Pure-17
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Parfum FM 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton pôsobí mladým, zmyselným dojmom.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu FM PURE 17

Hlava: zmrznuté jablko, broskyňa, melón
Srdce: konvalinka, jazmín, mimóza, frézia, tuberóza, ľalia
Základ: dubový mach, pižmo, ylang ylang, santalové drevo

Vôňa dámskeho parfumu FM PURE 17 patrí medzi kvetinovo kvetinové intenzívne parfémy. Jeho vôňa je v úvode sviežo ovocne šťavnatá - cítiť hlavne kombináciu zelených chrumkavých jabĺk v spojení s osviežujúcim melónom a broskyňou. Postupne sa viac vynára vôňa bohatej kytice bielych kvetín, z ktorých je najvýraznejšia asi frézia - v pozadí ostáva slabý svieži ovocný nádych z úvodu. Na záver sa v pozadí vynára drevitý nádych, dubový mach, ktoré trochu zjemňujú, zharmonizujú kvetinovú arómu. Zaujímavá vôňa dámskeho parfumu FM PURE 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton pôsobí mladým, zmyselným dojmom.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 17 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Príťažliva vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 17, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 17 nezamieňajte s parfémom PARIS HILTON - Paris Hilton nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.


Odtiaľto začína marketingový popis parfumu FM 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton od autorky Dariny (myslite na to ak ho budete čítať):

Svetoznáma vyzývavá ako Paris Hilton Paris Hilton Parfém so sexepílom Paris Hilton Paris Hilton Povedzte si áno v novom rozhodnutí dosiahnuť niečo veľké. Čo tak vyskúšať príťažlivu vôňu ktorá vzpruží váš zvodný štýl?

Byť príťažliva a zvodná ako Paris?

Sladká aróma parfému FM 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton pôsobí navonok odvážne a potmehúcky sa usmieva na všetky neprajúce postavy vo Vašom živote. Sladká kvetinová vôňa má v sebe obsiahnuté ľadové jablko či broskyňový nektár. Zároveň frézia, citlivka, jazmín, santalové drevo, a dubová kôra roztrasie Vaše citové rozpoloženie medzi mäkké oblaky.

Parfum FM 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton

Zaujala Vás vôňa tohto nezvyčajného parfumu?

model by Barbora Pohlová
foto by Petr Joura web: http://www.petrjoura.com/


 

Typ vône
Sexi parfémy
Nezamieňajte so značkou
Paris Hilton
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.