V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM INTENSE 10 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - J’adoreDámsky parfum FM INTENSE 10 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - J’adore


Doručenie: Máme SKLADOM

intense-10
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM INTENSE 10 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - J’adore

Základná cena26,00 €
Výsledná cena:26,00 €
Celková zľava:
50 ml 30% Parfum
Vôňa dámskeho parfumu FM INTENSE 10 sa zaraďuje medzi "vydarené/ideálne/absolútne ženské" parfumy.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore, 50ml, 30%

Hlava: mandarínka, broskyňa, bergamot, hruška, melón, magnólia
Srdce: ruža, africká orchidea, frézia, konvalinka, slivky, fialka, tuberóza, jazmín
Základ: černice, cédrové drevo, vanilka, pižmo


Popis parfému Intense FM 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore , 50ml, 30%

Dámsky parfém Intense FM 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore.

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% ako je to v prípade parfumov Pure (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore 30% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore. Parfum Intense FM 10 nezamieňajte s Christian Dior J´Adore obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 30% vonných esencií. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Hľadáte pre seba parfém, ktorého silná vôňa Vám vydrží aspoň oveľa dlhšie ako všetky parfémy, ktoré ste použili doteraz? Skúsili ste napríklad silnejšiu vôňu FM INTENSE 10 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - J’adore s 30% vonných esencií?


Obsah vonných esencií 30% (P)
Flakón FM INTENSE 10 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Provokujúca vôňa
Kolekcia INTENSE 50 ml 30%

Parfém FM INTENSE 10, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 10 nezamieňajte s parfémom CHRISTIAN DIOR - J’adore nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Provokujúce parfémy
Nezamieňajte so značkou
Christian Dior
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.