V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 98 nezamieňajte s MEXX Mexx WomanDámsky parfum FM PURE 98 nezamieňajte s MEXX Mexx Woman


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-98
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 98 nezamieňajte s MEXX Mexx Woman

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Dámsky parfum FM PURE 98 má výborne spracovanú rovnováhu medzi sviežosťou, kvetinovo ovocnou sladkosťou a drevitým nádychom.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfému FM PURE 98

Hlava: citrón, čierne ríbezle, bergamot
Srdce: konvalinka, ruža, jazmín
Základ: santalové a cédrové drevo, ambra

Dámsky parfum FM PURE 98 má výborne spracovanú rovnováhu medzi sviežosťou, kvetinovo ovocnou sladkosťou a drevitým nádychom. Všetko je v harmonickom spojení a tak parfum FM PURE 98 pôsobí sviežo, avšak mierne výraznejšie ako bežné svieže parfumy a zároveň jemnejšie a delikátnejšie v porovnaní s inými kvetinovo ovocnými vôňami. A aj drevitý nádych v pozadí je v dokonalej súhre. Vôňa parfumu FM PURE 98 nezamieňajte s parfémom MEXX Mexx Woman je ideálna aj na každodenné nosenie, je príjemná, nevtieravá a zaraďuje sa medzi dámske biznis parfémy.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 98 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Biznisová vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 98, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 98 nezamieňajte s parfémom MEXX Mexx Woman nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur. Pri vyhľadávaní občas ľudia mylne píšu názov ako napr. Meks Megs Women či vomen, voman a potom ho samozrejme nemôžu nájsť :)

Typ vône
Biznisové parfémy
Nezamieňajte so značkou
Mexx
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.